ART / Lithographs / Litograph in colors 7753279
nr 775 3279
Roland Kempe
(1907-1991), Sverige
Roland Kempe (1907-1991), Matadorer, 130/310, subject size: 42x56,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Kempe (1907-1991), Matadorer, 130/310, motivets mått: 42x56
Monday September 3 2012
at 18:58:35
Roland Kempe
Read more about Roland Kempe